Oprogramowanie edukacyjne

Oprogramowanie edukacyjne

Najważniejsze różnice między produktami ilustruje ta tabelka. mozaBook Classroom to oprogramowanie dla nauczyciela, przeznaczone na monitory i tablice interaktywne. Oferuje dostępu do bogatej bazy gotowych zasobów (modeli 3D, zdjęć, filmów, aplikacji i gier). mozaBook Multilang posiada te same możliwości co Classroom, ...

Oprogramowanie edukacyjne

Najważniejsze różnice między produktami ilustruje ta tabelka. mozaBook Classroom to oprogramowanie dla nauczyciela, przeznaczone na monitory i tablice interaktywne. Oferuje dostępu do bogatej bazy gotowych zasobów (modeli 3D, zdjęć, filmów, aplikacji i gier). mozaBook Multilang posiada te same możliwości co Classroom, ale oprogramowania i wszystkich zasobów można używać w wybranym języku obcym. Do wyboru jest 35 języków. mozaBook Student przeznaczone jest dla uczniów, do korzystania w szkole i w domu. Umożliwia nauczycielowi szerszą współpracę z uczniami poprzez wysyłanie im materiałów, śledzenie pracy uczniów czy dawanie im zadań do zrobienia. mozaBook Personal to oferta dla tych, którzy potrzebują korzystać z zasobów bez dostępu do internetu. mozaweb Premium to pełen dostep do interaktywnych treści i aplikacji edukacyjnych bezpośrednio na stronie internetowej bez konieczności instalowania oprogramowania. Dostępne w wersji Student i Teacher.

Więcej

Oprogramowanie edukacyjne Znaleziono 35 produktów

Podkategorie

 • Mozabook Classroom

  Mozabook Classroom

  to ponad 1000 interaktywnych modeli 3D, zdjecia, filmy, aplikacje i gry oraz oprogramowanie prezentacyjne do pracy w klasie na tablicy lub monitorze interaktywnym. Wszystko dostępne w jednym oprogramowaniu mozaBook Classroom. Wspaniałe narzędzie dla kreatywnych nauczycieli.

 • Mozabook Multilang

  Mozabook Multilang

 • Mozabook Personal

  Mozabook Personal

 • Mozabook Student

  Mozabook Student

 • MozaWeb Premium

  MozaWeb Premium

na stronę
Widok 1 - 12 z 35 produktów
Widok 1 - 12 z 35 produktów